menusearch
talash-edu.ir

دوره های دانشگاهی سامانه تلاش (آموزش تلاش)

(1)
(0)
دوره های دانشگاهی

شرایط و توضیحات اخذ گواهینامه های تخصصی دوره دانشگاهی از دانشگاه Bahcesehir University

در سالهای اخیر به دلیل رقابت بالا درهنگام استخدام مشاغل شرکت های خصوصی و حتی مصاحبه گزینش مقاطع بالاتر دانشگاهی علاوه بر توانایی های نرم افزاری رایانه و زبانهای خارجی توانایی با نام " گواهینامه تخصصی" به ملاک ها و جدول های فرم استخدام اضافه شده است. زیرا تمام کارجویان مدرک دانشگاهی را داشته اند که در مصاحبه استخدام حاضر شده اند اما به راستی چند نفر از آنها گواهی نامه تخصصی دارند؟ لذا داشتن این گواهینامه یک برتری نسبت به سایرین بوده و یک سطح علمی بیشتر و بالاتر است.
در حالت عادی برای اخذ این گواهینامه لازمه تسلط به زبان ترکی، هزینه بالای دوره، هزینه بالای سفر به ترکیه برای چند هفته، هتل و ایاب ذهاب جهت شرکت در کلاسها، تکرار دوره در صورت ردی در آزمون و هزینه مجدد بوده که کارشناس این مجموعه با مراودات و مذاکرات مکرر با دانشگاه های مربوطه امکان ارائه این دوره ها را با شرایط زیر در ایران محیا ساخته اند:


ویژگی و مزایای گواهینامه ها به واسطه این مجموعه:


1) مدرک گواهینامه تخصصی صادر شده از طرف دانشگاه از آن دانشگاه قابل استعلام بوده و مانند سایر گواهینامه های ارائه شده در ایران از طرف موسسات خارجی با نام های مشابه نام دانشگاه صادر نشده و مدرک دانشگاهی است.

2)برگزاری دوره ها به صورت غیر حضوری می باشد.

3) برای این دوره ها نیاز به سفر به ترکیه، تسلط به زبان ترکی و هزینه سفر و شهریه بالای کلاسها در دانشگاه نیست زیرا شهریه ها طبق وضعیت نرخ ارز در ایران و توانایی های متوسط عمومی بومی سازی شده است که با این صرفه جویی ها هزینه به یک هشتم رسیده است.

4) پس از ارسال اسامی قبولی های آزمون، گواهینامه از طرف دانشگاه ظرف مدت حداقل دو ماه و حداکثر چهار ماه بعد از تاریخ قبولی در آزمون صادر می شود که به همراه یک نسخه ترجمه رسمی فارسی تایید شده نیز به همراه مدرک اصلی داده می شود که در ترکیه به تایید ارگانهای مربوطه رسیده است. دارای رنگینگ 088 جهانی سال ۲8۱0 می باشند و از برترین www.timeshighereducation.com 

5)  برخی از دانشگاه ها بر اساس اعلام سایت دانشگاه های ترکیه و جهان هستند ، مانند دانشگاه TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ

6)  محتوای دروس یا با تایید دانشگاه به فارسی ترجمه شده است و یا به صورت کتاب فارسی چاپ ایران که به تایید دانشگاه رسیده ارائه می شود.

7)  آزمون در ایران به صورت تست ۴ گزینه به زبان فارسی برگزار می شود که در صورت عدم قبولی امکان شرکت در آزمون های بعدی بدون پرداخت هزینه مجدد و رایگان برای اعضاء وجود دارد. حد نصاب قبولی ۵8 از ۱88 می باشد.

8)  گواهینامه ها در سراسر دنیا معتبر است و در گزینش استخدامی شرکت ها برای رزومه یک امتیاز محسوب می شود.


"شما لایق معتبرترین مدارک علمی هستید، وظیفه ما یاری شما تا رسیدن به قله موفقیت علمی و قهرمانی و ثروت است"

 

 

مدارک لازم :
1) اسکن گذرنامه یا کارت ملی
2)  اسکن آخرین مدرک تحصیلی
3)  اسکن عکس داوطلب
4) اعلام رشته انتخابی و دانشگاه
5) فیش واریزی هزینه

 

acibadem University
گواهینامه و مجوز های دانشگاه


- گواهینامه تخخصی با خطای پزشکی

-گواهینامه مدیریت ریسک بالینی

- گواهینامه تشخیص خطای پزشکی پرسنل بهداشتی

-گواهی نامه پزشکی دفاعی

معرفی دانشگاه

 

 

"هدیه ویژه ما"
مشاوره دانشجویی نیز توسط نماینده رسمی دانشگاه ها جهت ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر ترکیه در کلیه رشته ها و مقاطع بصورت رایگان داده می شود.